• Ankara oto kiralama yeni kampanyalar
  • Fıat linea Dizel aylık 1.990-TL
  • Fiat Punto Dizel Aylık 1.990-TL
+90-312-465 07 00
7 Gün : 08:00 - 20:00

Yıllık kiralık araç genelde şirketlerin tercih ettiği bir kiralama şeklidir.Ancak yıllık kiralık araç kiralamanın getirdiği mali avantajlar ve uygulama kolaylıklarından dolayı günümüzde şahıslar tarafından da tercih edilen bir kiralama şekli haline gelmesini sağlamıştır.

Yıllık kiralık araç ı şirketlerin tercih etmesindeki en büyük neden ise vergi avantajından faydalanabilmeleridir.Yani şirket kiraladığı aracın KDV siz fatura bedelinin tamamını ve yakıt giderlerinin tamamını gider olarak kullanabilmekte,ayrıca KDV yide kullanabilmektedir.Bu avantajlardan dolayıda yıllık kiralık araç şirketlerin çok fazla tercih ettiği bir kiralama şekli haline gelmiştir.

Şirket veya şahıs olarak yıllık kiralık araç kiralaması yaptığınızda kiraladığınız aracın bakım,sigorta,kasko,vergi v.s giderleride firmamız tarafından karşılanmaktadır.Dolayısıyla bu işlerle uğraşmadığınız için zamandan ve eleman giderindende tasarruf etmiş olacaksınız.

Sizde firma olarak tüm bu avantajlardan faydalanıp yıllık kiralık araç kiralamak isterseniz lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 

 

#