Web sitesindeki fiyatlar sayfası sürekli güncellemektedir. Ayrıca firmamız müşteri profiline göre hazırlanmış ekstra indirim oranlarını önceden belirlemiş ve istisnasız uygulamaktadır. Dışında bir indirim söz konusu değildir.

Kiralanan aracın yakıt durumu sözleşmeye kaydedilir ve dönüşte aynı miktar yakıtla iade etmeniz gerekmektedir.

Geçerli kimlik ve sürücü belgesi dışında ayrıca, TC Kimlik Numaranız, adres, telefon bilgileriniz ve findeks raporunuz gerekmektedir. Yurt dışından gelen gurbetçi vatandaşlarımızdan ise pasaport, sürücü belgesi, gerekli görülürse depozito talep edilmektedir.

Kiralanan araçlarımız maksimum 2 veya 3 yaşındadır. Bu süreyi tamamlayan araçlar sürekli olarak arıza çıkarmaya başladıkları ve daha çok bakıma ihtiyaç duydukları için filomuzdan çıkarılmaktadırlar. Dolayısıyla çok düşük model aracımız bulunmamaktadır.

Kişisel bilgilerinizi ( isim , telefon ) ve uçuş bilgilerinizi ( havayolu şirketinin adı , kalkış yeri ve tahmini iniş saati veya uçuş numarasını ) bildiriniz. Bir personelimiz sizi havalimanında karşılayacaktır.

Sigorta şirketleri araçlarda oluşan mekanik arızaları karşılamamaktadır.

Aracın yerini değiştirmeden trafik, kaza ve alkol raporlarının alınması ve aracın trafik yasalarına uygun kullanılması gerekmektedir. Hırsızlık sigortasının geçerli olabilmesi için polis veya jandarmanın tutanak tutması gerekmektedir.

Araçların kirada iken arıza çıkarması bizlere hem ekonomik hem de personel açısından ek yük getirmektedir.Bu nedenle araçların bakımları aksatılmadan yapılmaktadır.Ayrıca araçlarımızın çoğunluğu üretici firma garanti kapsamında olduğundan bakımlar yetkili servisler tarafından yapılmaktadır.

Kiralamayı planladıgınız otomobil araç parkımızda mevcut değil ise çözüm ortaklarımız aracılığı ile tedarik ederek hizmetinize sunulmaktadır.

Web sitemizde önceden yayınlayarak ilan etmiş olduğu promosyonsuz fiyat listesi üzerinden ücretlendirilmiş olan kiralamalarda kaza halinde muadil araç tarafınıza tahsis edilmektedir.Sigorta şartlarına uymayan kazalar ve ekstra indirimlerimizin birinden yararlanmanız halinde bu zorunluluk ortadan kalkar.

Aracın yerini değistirmeden, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vererek, ofisimizile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Ülkemizdeki hiçbir kasko şirketi araçlarda oluşan mekanik arızaları karşılamamaktadır. Ancak kullanımdan kaynaklanmayan arızalar firmamızın sorumluluğundadır. Müşterimizin hizmetine sunmuş olduğumuz araçta çıkabilecek bir arızada ofisimizle irtibat kurması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda müşterimizin o anda mali bir sorunla karsılaşmaması için ofislerimizdeki tecrubeli personeller tarafından yönlendirilmektedir

İstek halinde, ofisimize önceden haber vermek koşuluyla şoförlü araç kiralayabilirsiniz.

Kira sürenizin bitiminden en az 24 saat önce ofisimizi arayarak süreci uzatabilirsiniz.

Rezerve ettirdiğiniz araç ile ilgili bir problem olması halinde aynı gruptaki başka bir araç veya bir üst gruptan bir araç tarafınıza tahsis edilir

Aracın alkollü, uyuşturucu etkisi altında, yasal hız sınırları dışında ve hatalı kullanılması, kaza ve alkol raporlarının alınmaması ve 24 saat içinde aracın ve raporların en yakın Ada Oto Kiralama ofisine teslim edilmemesi halinde, kiracının satın almış olduğu tüm sigortalar geçersiz sayılır ve kiracının hasar sorumluluğu devam eder.